وقتی ازَم میپرسَن بینِ کسی که  دوسِت داره و کسی که دوسِش داری کدومو انتخاب میکنی یکم این پا اون پا میکنم و با بی مِیلی میگم کَسی که دوسِش دارم ولی هم من میدونم و هم بقیه که بودن با آدمی که دوستِش داری و دوسِت نداره مرگِه

موندن با کسی که دوست داره و  دوسِش نداری هم مرگه بین مَرگ و مَرگ نباید دنبالِ زندگی گَشت!!

پگاه صنیعی

------------------------------------

اگر روزی از من بپرسند قوی ترین ن دنیا چه کسانی هستند جواب خواهم داد نی که تنهایی را یاد گرفته اند.

جمال ثریا

همیشه داشتن و از دست دادن به مراتب آدم را بیشتر ناراحت میکند تا این که از اول نداشته باشد .‌

خالد حسینی

احساس عشق،  همه ما را دچار این توهم گمراه کننده می سازد که طرف خود را می شناسیم .
جاودانگی/ میلان درا
میگوید دوستم دارد و این مرا بیشتر میترساند ! آخر آدم همیشه طرد شده ی کسانی ست  که دوستش داشته اند .

زیور شیبانی

آدم‌ها آن‌قدر زود عوض می‌شوند که تو فرصت نمی‌کنی به ساعتت نگاه بیندازی و ببینی چند دقیقه بین دوستی‌ها و دشمنی‌ها فاصله افتاده است.

زویا پیرزاد

چقدر شبیه توست دخترم. حتی نداشتنش!

حمید جدیدی

عطا: دیدی این "ماشین مسابقه ای ها" رو که با سرعت میرن، یهو ترمز میکنن دور خودشون میگردن ؟!.

معصومه: آره.

عطا: اونجوری دورت بگردم !.

قندون جهیزیه

همه ی ما فکر می کنیم هنوز به اندازه کافی زمان داریم تا با دیگران یک سری کارها را انجام دهیم و به آن ها چیز هایی را که می خواهیم و باید، بگوییم و بعد ناگهان اتفاقی می افتد که باعث میشود بایستیم و به کلماتی مثل "اگر" و "ای کاش" فکر کنیم .

فردریک بکمن

پرسیدی:چگونه دوستت دارم؟  گفتم: کبوتری عاشقم که  برخورد گلوله ای به سینه ام  تا مرگ بیشتر از چند ثانیه طول نمی کشد

و آن چند ثانیه را به تو فکر خواهم کرد

آریا معصومی
یکی از دلایلِ عوضی بودن دنیا، این است که آدمهاش، هر غلطی که خواسته اند، کرده اند . 

شرط می بندم اگر غلطی هست که نکرده باشند، به خاطرِ دلسوزی و شرافت و این جور چیزها نبوده . لابد نتوانسته اند بکنند .

حکایت عشقی بی شین بی قاف بی نقطه- مصطفی مستور

اولش رنج می‌کشی یه خورده بیشتر یا یه خورده کمتر بعد جدایی‌ها برات عادی می شن. زندگی همینه دیگه جدایی پشت جدایی.زندگی جمع شدن نیست جداشدنه .
آب سوخته / کارلوس فوئنتس

آیا همیشه دو نفر عاشق همین احساس را نمی کنند که سابقا یکدیگر را دیده بودند، که رابطه ی مرموزی میان آن ها وجود داشته است؟

صادق هدایت
آدم باید به تعداد کسانی که می شناسد، ماسک داشته باشد .
چهل سالگی/ ناهید طباطبایی
رعنا: نگاه یه زن، حواس جمع ترین مردا رو هم حواس پرت میکنه.       کاوه: همه اینقدر احمق نیستن.  رعنا: آدما احمق تر از اونین که تو فکرشو میکنی.
جیب بر خیابان جنوبی/ سیاوش اسعدی
نیازی نیست برای توصیف بزرگواری یک خانم ، او را تشبیه به مرد یا شیر کنیم‌ !

او به سادگی یک زن است ، باشکوه .

دکترعلیرضا شیری
کسی چه می داند در سر حون پیری که ساعت 5 صبح خودش را زیر اولین کفش خیابان انداخت چه می گذشته است .

حامد ابراهیم پور

مطمئن باشید کسی که شما را دائم به گریه می اندازد، نه عاشق شماست و نه حتی دوست تان دارد!

گابریل  گارسیا مارکز

برعکس همه ی آدم ها که فکر میکنن آدم عاشق میشه تا تنهاییش رو پر کنه. من فکر میکنم آدما عاشق میشن تا تنهاییشون رو بزرگتر کنن.
Everyone Says I Love You/Woody Allen
گفتی ببین امشب ماه کامل است و من دیدم تو کامل تر بودی ماه تر !
عباس معروفی
هاشم دماوندی: همیشه یه چیزی از وجود معشوق تو قلب عاشق ته نشین میشه برای همیشه، حتی اگه همدیگه رو ترک کنن اما این فقط یه طرف سکه اس
فرهاد: و اون طرف سکه چیه: اینکه اگه دنیات اندازه ی یک نفر کوچیک بشه یا اون یک نفر اندازه ی خدا واست بزرگ بشه اگه یه روزی ترکت کنه و بره اونوقت دین و دنیاتو با هم می بازی
شهرزاد

تو وجود هر آدمی رگه هایی از دگر آزاری و سادیسم وجود داره/ میدونی چه وقت این حس بیدار میشه؟ وقتی میفهمی یکی عاشقته!

bitter moon/ رومن پولانسکی

مادرم مرا مردی میبیند که روزی دو بسته سیگار می کشد. و تو را. کاش تو را ببیند.

علی محیط

همیشه چای کم رنگ مینوشید. اگر چای پررنگ میشد، از طرف دیگر لیوان نمی توانست مرا ببیند. اینطور می گفت.

جمال ثریا

و فراموشی کیمیاست…

سهراب سپهری

+ عنوان پست : مولانا

+ تصمیمی که با دل می‌گیری از تصمیمی که با عقل می‌گیری، خوشحال‌ترت می‌کنند، فقط عقل آینده داره ولی دل نابود میشه!

+ تو دنیایی که با لمس یه انگشت بلاک میشی خیلی جرات میخواد عاشق بشی !

+ ما چقدر خوشبختیم که باران را داریم

اگه روی لینک بزنید پرنده ها رو میبینین؛ بعد روی هر پرنده‌ای که بزنید صداش رو خواهی شنید.         کلیک کنین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فیلم کره ای ناهارتايم Chris سختی گیر فیلم و سریال رایگان | TheFilms.ir گروه مهندسی پلیمر ، رنگ، شیمی و نفت دانشگاه پیام نور ارومیه معتبرترین وارد کننده فلزیاب در کشور درمان های پزشک برتر قیمتی ها